محمد جواد لاریجانی : کاندیدای پوششی حق شرکت در مناظره ها و برنامه های صدا وسیما ندارد

 

عضو شورای نظارت بر صدا وسیما گفت : کاندیدای پوششی (اسحاق جهانگیری) اصلا کاندیدای انتخاباتی نیست و حق شرکت در مناظره های تلوزیونی و برنامه های صدا وسیما ندارد .

 

به گزارش کانون خبر ایران ، محمد جواد لاریجانی در پاسخ به این سوال که یکی از نامزدهای انتخابات (اسحاق جهانگیری) رسماً اعلام کرده که برای کمک به روحانی وارد صحنه شده و اصطلاحاً کاندیدای پوششی است و نه واقعی، گفت: "در بحث نامزدهای پوششی هم خیلی تردید و شبهه دارم".

 

لاریجانی به وجه قانونی نامزدهای پوششی هم اشاره کرد و با تاکید بر اینکه "بنده درباره نامزد پوششی شبهه قانونی دارم، البته شورای نگهبان باید در این باره موضع قانونی را اعلام کند که کرده است" گفت: در هر حال به نظر من اگر شخصی اعلام کند "من نامزد هستم، ولی نامزد پوششی هستم"، به نظر من اصلا چنین شخصی نامزد انتخابات نیست.

 

وی در ادامه سخنان خود در مورد کاندیداهای پوششی، از منظر عضویتش در شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: بنده به عنوان عضو این شورا معتقدم کسانی که رسما اعلام کرده‌اند فقط برای کمک به یک کاندیدای دیگر در مناظره‌ها و مباحث ریاست‌جمهوری شرکت‌ کرده‌اند و فقط کاندیدای پوششی هستند، حق شرکت در مناظره‌ها و برنامه‌های صدا و سیما برای ریاست جمهوری را ندارند.

 

انتهای پیام 

 

محمد جواد لاریجانی : کاندیدای پوششی حق شرکت در مناظره ها و برنامه های صدا وسیما ندارد

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *