اعضای باند سارق مسلح با پوشش لباس پلیس در شهرستان فسا دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فسا اظهار داشت: چهار نفر از سارقان مسلح در این شهرستان که با پوشش لباس ماموران نیروی انتطامی در محور داراب – فسا از یک دستگاه خودرو سواری سرقت کرده بودند، دستگیر شدند .

به گزارش خبرنگارکانون خبر ایران، سرهنگ علی شیبانیان دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این افراد اقدام به سرقت یک دستگاه خودروی سمند کرده و پس از بستن دست و پای راننده، وی را در زیر یک پل رها کرده و سپس اقدام به سرقت خودرو کرده بودند.

به گفته وی، پس از مراجعه راننده و تحقیقات به عمل آمده و حساسیت موضوع تیم ویژه ای از کارگاهان با تجربه آگاهی شهرستان فسا با انجام تحقیقات گسترده اطلاعاتی ،و اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی یکی از سارقان در یکی از شهرهای همجوار شد که در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه سارق دستگیر و در تحقیقات سه نفر دیگر از همدستان وی نیز در یکی از روستاهای شهرستان فسا شناسایی و دستگیر شدند .

این مقام انتظامی ادامه داد : از این افراد ۲ قبضه اسلحه کمری ،یک رشته دستبند ،یک دستگاه بی سیم قلابی پلاستیکی و تعداد دو قبضه قمه ، سه تیغه چاقوی جنگی، یک دستگاه خودرو سمند به همراه یک دستگاه موتور سیکلت دارای سابقه سرقت از شهرستان نی ریز کشف و ضبط شد.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *