فرمانده سپاه فجر استان فارس : خبرنگاران ادامه دهنده راه شهدا هستند

 

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: خبرنگاران در حوزه خبر و رسانه پای خود را جای پای شهدا گذاشتند و ادامه دهنده راه شهدا هستند.

 

به گزارش کانون خبرایران، سردار هاشم غیاثی عصر چهارشنبه در مراسم روز خبرنگار، گفت: خبرنگاران پا جای پای شهدا گذاشتند در حوزه رسانه و خبر ادامه دهنده راه شهدا هستند.

 

وی ادامه داد: طی چند روز آینده شورای عالی بسیج رسانه جلسه تشکیل خواهیم داد و تبادل نظر خواهیم داشت، مطالبه ما این است که بسیجیان در هر گروه جمع بندی درست و پیشنهادات قابل اجرا ارائه دهند.

 

فرمانده سپاه فجر فارس تاکید کرد: اگر گروه های بسیج برنامه های قابل اجرا داشته باشند خود من اجرایی شدن آن را حمایت می کنم.

 

سردار غیاثی تصریح کرد: شاهد هستم در مناسبت های مختلف خبرنگاران قبل از مسئولین حاضر هستند که جای تقدیر دارد.

 

وی یادآور شد: حدود ۱۰ ماه کار مطالعاتی جدی در حوزه محرومیت زدایی انجام و ۱۵ نقطه در نظر گرفته شد و قرارگاهی به زودی افتتاح می شود و امیدوارم حداکثر اوایل شهریور به طور رسمی ورود سپاه و بسیج را در حوزه های اجتماعی و محرومیت زدایی داشته باشیم.

 

فرمانده سپاه فجر فارس افزود: در بحث امنیت محلات نیروی انتظامی حضور فعال دارد اما برنامه هدفمندی پیش بینی شده که سپاه و بسیج نیز در کنار نیروی انتظامی قرار خواهد گرفت.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *