هفت شهرستان فارس میزبان هفته قرآن و عترت می‌شوند

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد فارس از برگزاری دومین هفته قرآن و عترت در زمستان امسال در ٧ شهرستان این استان خبر داد.

 

به گزارش کانون خبر ایران به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، مهدی احمدی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برگزاری دومین هفته قرآن و عترت در این استان خبر داد و گفت: به یاری خدا بنا داریم تا این هفته را در زمستان امسال برگزار کنیم.

 

وی با یادآوری اینکه هنوز تاریخ دقیق این برنامه مشخص نیست، افزود: هم‌اکنون در حال رایزنی و تعامل با دستگاه‌های مختلف استان هستیم تا با یاری یکدیگر بتوانیم هفته‌ای پربار و سرشار از برنامه‌های قرآن و عترت را در فارس برگزار کنیم.

 

احمدی با بیان اینکه این هفته با مشارکت همه دستگاه‌های فرهنگی استان و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها برگزار خواهد شد، افزود: ٧ شهرستان استان فارس به‌صورت همزمان مجری برنامه‌های هفته قرآن و عترت خواهند بود.

 

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد فارس اظهار کرد:‌ بنا داریم در هفته قرآن و عترت ٢٢ برنامه اعم از جشنواره،‌ همایش، کارگاه‌های آموزشی، مسابقات قرآن، محفل انس با قرآن، نمایشگاه قرآنی و عفاف و حجاب، مشاوره خانواده و غیره را برگزار کنیم.

 

وی در پایان این نکته را یادآور شد که به محض تکمیل اطلاعات مربوط به برپایی هفته قرآن و عترت، متعاقباً اخبار کامل‌تری اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *