بنیاد بین المللی غدیر فارس میزبان پنجاه و پنجمین دوره تربیت مربی مهد قرآن ثارا…

پنجاه و پنجمین دوره تربیت مربی مهدقرآن و پیش‌دبستانی ثارالله(ع) وابسته به مؤسسه قرآنی مكتب‌القرآن ثارالله(ع) از صبح دیروز ،دوشنبه۲۳مردادماه آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش کانون خبر ایران، پنجاه و پنجمین دوره تربیت مربی مهدقرآن و پیش‌دبستانی ثارالله(ع) وابسته به مؤسسه قرآنی مكتب‌القرآن ثارالله(ع) از صبح دیروز ،دوشنبه۲۳مردادماه آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.

 

معاون اجرایی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله بیان کرد: این دوره آموزشی به منظور تأمین کادر نیروی انسانی و ارتقاء علمی مربیان مقطع پیش‌دبستانی و دبستان با همکاری بنیاد بین المللی غدیر استان فارس درحال برگزاری است.

 

 

حجت الاسلام قاسم مهیمنی افزود: شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی یاد شده با نحوه تدریس و آموزش قرآن کریم به کودکان به روش‌های داستان، شعر، قصه و نقاشی، علائم کاربردی و اشاره‌ها آشنا خواهند شد و همچنین روش تدریس ۵ عنوان کتاب تربیتی، روانشناسی و ارتباط با کودک نیز فرا خواهند گرفت.

 

وی عنوان کرد: تاکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از بانوان فعال و مربیان قرآنی در دوره‌های آموزش تخصصی تربیت مربی مهدقرآن و مراکز پیش دبستانی شرکت کرده و موفق به اخذ گواهی تدریس شده‌اند که تعدادی از آنان به‌صورت مستقیم در مراکز مهدقرآن و پیش دبستانی‌های مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله(ع) مشغول به تدریس و فعالیت هستند.

 

 

حجت الاسلام مهیمنی خاطرنشان کرد: پنچاه و چهارمین دوره تربیت مربی مهد قرآن وپیش دبستانی ثارالله هفته گذشته با حضور بیش از  50نفر از مربیان خواهر در شهرستان قرآنی لامرد برگزار شد.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *