با ترویج روحیه جهادی می‌توان مشکلات مناطق محروم را برطرف کرد/ دانشجویان جهادی مدافع انقلاب اسلامی در مناطق محروم هستند

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تمجید از اردوهای جهادی دانشجویان گفت: دانشجویان جهادی مدافعان انقلاب اسلامی در مناطق محروم هستند.

 

به گزارش کانون خبرایران، اسماعیل قزل سفلی شامگاه شنبه در بازدید از اردوی جهادی گروه بعثت وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی فارس که در مناطق محروم کوار مشغول به خدمت‌رسانی هستند اظهار داشت: کار جهادی، کارگاهی برای تمرین عهده‌دار شدن مسئولیت‌های اجتماعی است.

 

وی افزود: بخشی از آینده انقلاب بر عهده دانشجویان است، ازاین‌رو باید از این فرصت برای خودسازی به‌عنوان هدف اصلی اردوهای جهادی استفاده کنند.

 

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس بابیان اینکه هر تلاشی کار جهادی نیست، تلاشی که در آن ساختن، ساخته‌شدن، مجاهدت و جدایی از نفسانیت باشد را کار جهادی عنوان و خاطرنشان کرد: دانشجویان جهادگر هرچه بیشتر خودشان را بسازند، دامنه تأثیرشان نیز بیشتر است.

 

قزل سفلی بر ترویج فرهنگ و اقدامات جهادی تأکید و اضافه کرد: با توجه به اینکه کار جهادی و محرومیت‌زدایی فعالیت سیاسی نیست، ازاین‌رو در صورت تبلیغ آن به نحو شایسته، سلیقه‌های مختلف سیاسی موجود در دانشگاه‌ها نیز در این برنامه حضوری فعال خواهند داشت.

 

وی با تأکید بر لزوم همراه کردن مردم و مسؤولان با گروه‌های جهادی گفت: باید تلاش کرد که همگان اقدامات شایسته جهادگران در محرومیت‌زدایی را ببینند.

 

مسؤول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس بر لزوم پیگیری و مطالبه‌گری مشکلات مناطق محروم بعد از اردوهای جهادی تأکید و تصریح کرد: مطالبه‌گری دانشجویان جهادی، برای مسؤولان اولویت ذهنی ایجاد می‌کند.

 

قزل سفلی بابیان اینکه همه مشکلات با یک اردوی جهادی حل نمی‌شود، نفس این حرکت‌های جهادی را بابرکت برشمرد و افزود: با ترویج و تزریق روحیه جهادی در مناطق می‌توان بر مشکلات فائق آمد.

 

وی بیان داشت: جهادگران و دانشجویان جهادی مدافع انقلاب اسلامی در مناطق محروم هستند، ازاین‌رو انقلاب را برای مردم این مناطق تبیین کنند.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *