رئیس مجمع نمایندگان استان فارس : برای پیشرفت استان با تمام توان در کنار استاندار و مدیران استان خواهیم بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: با تمام توان در کنار استاندار و مدیران استان در جهت پیشرفت استان خواهیم بود.

 

نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر و رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب و انتصاب اسماعیل تبادار به مسئولیت استانداری فارس با توجه به شناخت دقیقی که وی از ظرفیت های این استان دارد، اقدامی شایسته از سوی دولت و وزارت کشور تلقی می شود.

 

به گزارش کانون خبر ایران ، سید محسن علوی عصر شنبه در آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید استان فارس در جلسه شورای اداری استان افزود: از استانداری از دیار بوشهر با روی باز و آغوشی باز استقبال می کنیم و بی شک انتخاب استانداری از استان فارس برای بوشهر هم می تواند بر این وحدت بیافزاید.

وی با بیان این که مهمترین عامل عقب ماندگی فارس سیاست زدگی و اختلاف های قومی و سیاسی است، ادامه داد: امروز تقویت روحیه وحدت و برادری بین گروه های سیاسی و قومیت ها یکی از نیازهای اساسی است که باید در این مسیر گام برداشت.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس گفت: امروز در این استان شاهد امنیت و آرامش هستیم و یک فضای امن و پرشور در عرصه های سیاسی و مذهبی حاکم شده است.

علوی با بیان این که استان فارس در حوزه های علمی و اجرایی نخبه پرور است، گفت: بهره گیری از مدیران بومی می تواند زمینه را برای شتاب بخشی به توسعه استان فراهم کند.

وی ادامه داد: انتظار است که استاندار جدید این استان در انتخاب مدیران ضمن توجه به بومی بودن آنها، از ظرفیت های نسل جوان در مسیر توسعه استان بهره گیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی گفت: با تمام توان در کنار استاندار و مدیران استان در جهت پیشرفت استان خواهیم بود.

وی با تاکید بر تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی افزود: باید مردم را به سمت اقتصاد سوق دهیم چرا که چرخ های اقتصاد توسط مردم به حرکت در می آید اما آموزش های لازم را به آنها نداده ایم.

وزیر کشور عصر شنبه با هدف شرکت در آیین تکریم استاندار سابق فارس و معرفی استاندار جدید این استان به شیراز سفر کرد.

در جلسه روز چهارشنبه هیات وزیران ، اسماعیل تبادار به عنوان استاندار جدید فارس منصوب شد.

معاون عمرانی استانداری فارس، استاندار بوشهر، معاون عمرانی استانداری‌ بوشهر و مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور، از جمله سوابق کاری اسماعیل تبادار است.

سید محمد علی افشانی استاندار سابق فارس از تیرماه ۹۴ این مسئولیت را برعهده داشت.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *