استاندار فارس در بازدید از ترمینال خارجی فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز: حمل و نقل هوایی مهم ترین مولفه در زمینه گردشگری می باشد

 

استاندار فارس گفت: یکی از زیر ساخت های مهم گردشگری حمل و نقل در زمینه های جاده ای، ریلی و هوایی بوده که حمل و نقل هوایی مهم ترین مولفه در این حوزه به شمار می رود.

 

به گزارش کانون  خبر ایران ، مهندس اسماعيل تبادار، در بازديد از ترمينال خارجي فرودگاه بين المللي شهيد دستغيب شيراز اظهار داشت: با توجه به ظرفيت ها و قابليت هاي استان فارس در حوزه گردشگري، ضرورت دارد زير ساخت هاي لازم فراهم باشد كه بازديد امروز از ترمينال خارجي فرودگاه شيراز به منظور بررسي روند پيشرفت ترمينال خارجي فرودگاه صورت گرفته است.

مهندس تبادار با ابراز رضايت  از روند اجرايي ساخت ترمينال جديد پروازهاي خارجي، اظهار اميدواري كرد: بر اساس گزارش مديركل فرودگاههاي استان و با شناختي كه از پيمانكار پروژه دارم  اين ترمينال ظرف مدت ۲۰ ماه آينده به بهره برداري برسد.

استاندار فارس گفت: بر اساس بازديد به عمل آمده و با توجه به اينكه پروژه مشكل اعتباري ندارد پيشرفت فيزيكي قابل قبول مي باشد.

وي افزود: اميد است با افتتاح اين ترمينال تسهيلات و خدمات خوبي به گردشگران و مسافران خارجي ارائه شود و رونق گردشگري و اقتصادي مطلوبي براي فارس به همراه داشته باشد.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *