ناوگان اتوبوسي فارس آماده جابه‌جايي زائران اربعين است

مديركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي فارس از آمادگي كامل ناوگان اتوبوسي اين استان براي جابه‌جايي ايمن زائران اربعين حسيني، خبر داد.

 

به گزارش کانون خبر ایران ، علي‌رضا سياهپور سه‌شنبه ۲ آبان در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌ريزي انجام شده براي آمادگي ناوگان حمل مسافر در فارس، گفت: سال گذشته بیش از ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تحت پوشش شركت‌هاي حمل و نقل مسافر در جابه‌جايي زائران اربعين فعال بود.

 

او با بيان اينكه سال گذشته ۵۰ هزار و ۵۰۰ زائر با استفاده از ناوگان حمل و نقل جاده‌اي فارس جابه‌جا شدند،  گفت: اين تعداد زائر در قالب ۱۳۹۸ سرویس خدماتي را از شركت‌هاي حمل و نقل جاده‌اي دريافت كردند كه ۳۹ درصد آن غيردربستي و ۶۱ درصد نيز دربستي بود.

 

سياهپور با يادآوري اينكه فارس امسال هم استان معين براي ارائه خدمات به استان‌هاي همجوار و جنوب كشور و مرز شلمچه است، گفت: پيش‌بيني‌هاي لازم براي ارائه خدمات به متقاضيان سفرهاي زميني از فارس و ساير استان‌هاي همجوار شده است.

 

مديركل راهداري فارس خاطرنشان كرد: فارس بيش از ۴۹۰۰ دستگاه انواع ناوگان حمل و نقل عمومی در اختيار دارد كه ۹۲۰ دستگاه آن اتوبوس‌هاي بين‌شهري است كه در قالب ۱۲۱ شركت خدمات را ارائه مي‌دهند.

 

سياهپور گفت: با توجه به اهميت جابه‌جايي ايمن مسافران، از زائران درخواست داريم تا با مديريت زماني سفر، در تامين رفاه و ايمني خود و ديگران همراهي داشته باشند.

 

انتهای پیام


ناوگان اتوبوسي فارس آماده جابه‌جايي زائران اربعين است

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *