استاندار فارس در جلسه مجمع خیرین تامین سلامت : نوع دوستي از مهم ترين مولفه هاي اخلاقي است

استاندار فارس، نوع دوستي را از مهم ترين مولفه هاي اخلاقي برشمرد و گفت: بعد از اعتقاد به خداوند یکتا اخلاق است که به دین اصالت می بخشد.

به گزارش کانون خبر ایران ، مهندس اسماعیل تبادار كه در جلسه مجمع خيرين تامين سلامت استان سخن مي گفت، با اشاره به اينكه نوع دوستي يكي از مهم ترين مولفه هاي اخلاقي مي باشد كه خداوند براي انسان ها تبيين كرده است اظهار داشت: اگر نوع دوستي و توجه به آن در جامعه گسترش يابد خيلي از آلام و دردهاي انسان ها التيام خواهند يافت.

استاندارفارس، خيرين را انسان هايي ايثارگر، سخاوتمند و با كرامت توصيف كرد كه توجه ويژه اي به نوع دوستي داشته اند و با اعمال نيك دنيوي خود، آخرتي پربار همراه با سعادت و خوشبختي را براي خويش رقم زده اند.

مهندس تبادار از خير نامي استان فارس و شيراز مرحوم محمد نمازي ياد كرد و با برشمردن خدمات عام المنفعه وي، از خيرين خواست تا با ساري و جاري كردن اين فرهنگ ناب در جامعه، نمازي هاي ديگري را در استان خلق نمايند.

نماينده عالي دولت در استان فارس با بيان اينكه خيرين براي رضاي حق پا در اين عرصه نهاده اند و نياز به تعريف و تمجيد نخواهند داشت ابراز داشت: در راستاي گسترش فرهنگ بخشش و سخاوت در جامعه،  نياز است تا در برخي جلسات از مجموعه خيرين تقدير و خدمات ارائه شده آنها به عموم مردم معرفي شود.

استاندار فارس با بيان اينكه اشتغال يكي از دغدغه هاي امروز جامعه بوده و بسياري از آسيب هاي اجتماعي نيز در پرتو بيكاري رقم مي خورد، بهره گيري از ظرفيت خيرين و سرمايه گذاران داخلي و خارجي را در كنار دولت در ايجاد اشتغال امري ضروري و انكار ناپذير دانست.

استاندار فارس در پايان اعلام آمادگي خود و مجموعه مديريت استان را در حمايت از مجمع خيرين تامين سلامت استان ابراز داشت و از همه فرمانداران و شهرداران خواست تا تمام توان خود را در راستاي تعامل و همراهي با اين مجمع در شهرستان ها بكار گيرند.

 


نوع دوستي از مهم ترين مولفه هاي اخلاقي است

 

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *