نام پهلوان خلیل عقاب بر سردر زورخانه بزرگ شیراز

با تصمیم مسوولان ورزش استان و هیئت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای استان فارس ، زورخانه بزرگ شیراز به نام پهلوان خلیل عقاب نامگذاری خواهد شد.

به گزارش کانون خبر ایران ، حسین غرقی سرپرست هیات ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای استان اظهار داشت : به منظور پاسداشت و تکریم از پهلوان نامدار جهان آقای خلیل عقاب و با هماهنگی های صورت گرفته با مسوولین و نظر به اینکه نام وی برای دومین بار در کتاب گینس ثبت شده است لازم بود از وی تکریم بعمل آید.

وی گفت: در همین راستا روز جمعه هفته جاری ۲۴ آذر ماه جاری ساعت ۱۰:۳۰ صبح در محل آکادمی پهلوانی و زورخانه ای فارس واقع در کوی زهرا جنب مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن مراسم رونمایی از تابلو این مکان ورزشی مقدس بنام پهلوان خلیل عقاب پرده برداری خواهدشد.

سرپرست هیات ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای استان فارس با بیان اینکه در حاشیه این مراسم آیین گلریزان برگزار می گردد افزود: به منظور حمایت و کمک به یکی از مرشدان فعال شیراز که مدتی است در بستر بیماری می باشد با حضور مسوولان ورزش استان و شهرستان ، اعضای شوراس اسلامی شهر شیراز پهلوان امید نوروزی و دیگر مسوولان و خیل علاقمندان به ورزش زورخانه ای برگزار خواهد شد.

غرقی در پایان بیان کرد: انتظار داریم به جهت حضور در این امر خیرخواهانه و خداپسندانه عزیزان ورزشکار و ورزش دوست و همه اهالی ورزش در این مراسم حضور یابند.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *