برجام ناقص الخلقه است/ رسانه هویت بخش وهویت زدا است

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر گفت: برجام موجود ناقص الخلقه ای است که با هرترفندی در جامعه اسلامی  قابل اصلاح  نیست.

به گزارش کانون خبر ایران، سرهنگ پاسدارسعید کوشکی ظهرامروز در حاشیه تجلیل از فعالان حوزه رسانه درسخنانی اظهار داشت: منشاء ناقص الخلقه بودن برجام خلف وعده نظام سلطه به سرکردگی استبکار جهانی است که باید مورد توجه  دست اندرکاران و مسئولان قرارگیرد.

وی با اشاره به اینکه براساس نص صحیح قرآن کریم هرجریان، حاکمیت ویا گروهی ازسوی خداوند برای رهایی بشر نازل شده  شکست ناپذیر است، افزود:  افرادی که ظرفیت وجودی وهدف خود را شناخته و به تواند برنامه‌های خود را عملیاتی وراهبردی کند به پیروزی دست خواهد یافت.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر خاطرنشان کرد: امام راحل  فرمودند اگر تمام عالم بر ضد، مقابل و یا همراه من باشند کار خدایی والهی خود را رها نخواهم کرد ودر این راستا سخت ترین کار مقام معظم رهبری درشرایط کنونی این است پرچم امیدی که  از ابتدای انقلاب اسلامی  در دل‌های مومنان  جهان برافراشته شده است  دچار دگرگونی نشود.

وی با تاکید براینکه زیبا ترین رسانه برای بشر قرآن است، گفت: انسان با داشتن چشم، گوش، زبان و قدرت نگارش  یک رسانه کامل است، چرا که به عنوان  قدرتمند ترین عامل حیات بشری، پیشرفت واضمحلال و درماندگی را درخود جای داده است.

سرهنگ پاسدار کوشکی اظهار داشت: رسانه می تواند هویت بخش و هویت زدا باشد ونیز جامعه را به سوی تغییر ویا تثبت اخلاقی سوق دهد  و نیز دربرابر معضلات  اجتماعی  باز دارنده باشد.

وی خاطرنشان کرد: اگررسانه در بطن حادثه زندگی کند می‌تواند در جوامع بشری نقش تعیین کننده واثرگذاری  داشته باشد .

به‌ گزارش خبرنگاراعزامی کانون خبرایران، در پایان این آیین  تعدادی از فعالان ومدیران سابق عرصه بسیج ر سانه مورد تقدیر قرار گرفتند.

خبرنگار: زینب  فیجانی

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *