تجلیل از تیم بانوان هندبال شهید چمران لارستان

طی مراسمی از بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان که موفق به کسب عنوان اول در رقابت‌های غرب آسیا شده است، تجلیل شد.

 

به گزارش کانون خبر ایران به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، نایب رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران در مراسم تجلیل از بانوان هندبالیست تیم شهید چمران لارستان که روز شنبه در لارستان برگزار شد گفت: توانمندی‌های بالای تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان دلیل اعزام این تیم به رقابت‌های غرب آسیا بود.

 

میترا نوری با اشاره به برنامه‌ریزی برای ارتقاء این توانمندی‌ها، رشد فعالیت‌های ورزشی بانوان در استان فارس خصوصا در رشته‌ی هندبال را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد که تیم هندبال شهید چمران لارستان، نماینده‌ی شایسته‌ی ایران در رقابت‌های بین‌المللی روسیه نیز بود.

 

نوری با بیان اینکه نباید این تیم توانمند را به حال خود رها کرد، لزوم برنامه‌ریزی مناسب در سطوح استانی و ملی را برای حفظ و ارتقاء ظرفیت‌های کنونی مورد تاکید قرار داد.

 

براساس این گزارش، جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس نیز بر لزوم تداوم حمایت‌های همه‌جانبه از تیم هندبال بانوان لارستان تاکید کرد.

 

جعفرپور گفت: متاسفانه در ایران از بعضی رشته‌های ورزشی که در عرصه‌های جهانی و بین المللی جایگاهی ندارد بسیار حمایت می‌شود اما برخی رشته‌ها علی‌رغم جایگاه جهانی، مظلوم مانده است.

 

تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان، اخیرا در رقابت‌های قهرمانی غرب آسیا به‌عنوان نماینده ایران شرکت داشت و با اقتدار کامل ضمن کسب ۴ پیروزی،‌ عنوان قهرمانی را به‌دست آورد.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *