شفر : در نیمه دوم دربی عقب کشیدیم ، چون بازی هوایی انجام می شد

شفر : در نیمه دوم دربی عقب کشیدیم ، چون بازی هوایی انجام می شد

دو نیمه متفاوت استقلال؟ این پرسشی است که در نشست خبری از سرمربی استقلال پرسیده شد و او گفت : عقب کشیدیم چون بازی هوایی انجام می شد.

 

 به گزارش کانون خبر ایران ، سرمربی آبی ها گفت: در نیمه اول خیلی خوب فوتبال بازی کردیم اما خیلی موقعیت گل نداشتیم. یک موقعیت گل برای پوریا و تیام داشتیم و باید همواره گل دوم را هم بزنیم.

 

وی ادامه داد: در نیمه دوم مشخص بود که با حضور منشا، پرسپولیس تنها به دنبال توپ بلند خواهد بود و ما سر زن های خوبی در خط دفاعی داریم و باقری نیز خیلی خوب جلوی دفاع ما را امن کرده بود.

 

او افزود : عقب کشیدیم چون بازی هوایی انجام می شد. ما دو شانس داشتیم که گل دوم را هم بزنیم. جابر انصاری نیز یک موقعیت داشت و مشکل ما این بود که توپ را نگه نداشتیم. ما بابت بازی هوایی و زیرتوپ زدن پرسپولیس نگران نبودیم.

 

شفر گفت: من به شما گفتم که تیام تنها بازیکن تازه وارد تیم من است و تیم من مانند ۶ ماه قبل است.

 

او ادامه داد : ما باید روی مسائل مختلف کار کنیم. در نیمه اول خوب کار کردیم و مهاجم دوم به زمین آمد اما ما توپ را خوب نگه نداشتیم.

 

سرمربی استقلال افزود : اسماعیلی کارت زرد گرفت و به همین دلیل و برای جلوگیری از اخراج او را تعویض کردیم. ابروی تیام در این بازی شکافت و دکتر ابروی او را بخیه زد و در پایان نتیجه یک بر صفر برای ما… خیلی خوب بود که پرسپولیس تنها به دنبال ضربه بلند بود و هیچ ایده ای نداشت.

 

وی افزود : جابر یک شانس خوب داشت و او اگر گل می زد، کسی این سوال را نمی پرسید. مهم نیست که ما چقدر پاس می دهیم؛ شاید ۱۰۰۰ پاس ارسال کنیم اما پاس آخر تنها چیزی است که مهم است.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *