تعداد مصدومان ناشی از ترقه‌بازی در شیراز به ۶ تن رسید

رئیس مرکز اورژانس استان فارس گفت: تعداد مصدومان ناشی از انفجار ترقه‌های دست‌ساز و بی‌احتیاطی در این ارتباط طی دیروز و امروز در شیراز به ۶ نفر رسید.

 

به گزارش کانون خبر ایران، محمدجواد مرادیان عصر سه‌شنبه اعلام کرد: عصر امروز دو نوجوان در ۲ نقطه از شهر شیراز براثر انفجار ترقه‌ دچار مصدومیت شدند.

 

مرادیان با بیان اینکه یکی از مصدومان در محدوده‌ی ابیوردی شیراز توسط امدادگران در محل مداوا شده است، گفت: شدت جراحات و مصدومیت یکی از مصدومان زیاد بود و به بیمارستان منتقل شده است.

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: یکی از این ۲ مصدوم، پسری ۱۳ ساله‌است که براثر انداختن ترقه های دست‌ساز به حیاط منزلشان، به شدت مصدوم شده است.

 

مرادیان گفت: این پسر بچه از ناحیه‌ی هر دو چشم،‌ هر دو دست و هر دو پا دچار مصدومیت شده که میزان سوختگی در پاها، به مراتب بیشتر و شدیدتر بوده است.

 

رئیس مرکز اورژانس استان فارس خاطرنشان کرد که صبح امروز سه شنبه نیز ۲ نوجوان ۱۱ و ۱۳ ساله در شیراز براثر انفجار ترقه دست‌ساز مجروح شدند و با احتساب ۲ جوانی که روز دوشنبه از ناحیه چشم صدمه دیده بودند، تعداد مصدومان در شیراز تاکنون به ۶ نفر رسیده است.

 

مرادیان همچنین گفت: ۲ مصدومی که روز گذشته از ناحیه‌ی چشم مجروح و به بیمارستان منتقل شده بودند، امروز مرخص شده‌اند.

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *