تصمیم مجلس در جدا کردن سهم درمان کارگری، جای چانه‌زنی ندارد

تصمیم مجلس در جدا کردن سهم درمان کارگری، جای چانه‌زنی ندارد

مجلس  / نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه مجلس در خصوص بند «ز» تبصره هفت لایحه بودجه ۹۷ اگر تبدیل به قانون و اجرایی شود، همه موظف هستند به آن احترام بگذارند و تصمیم مجلس در جدا کردن سهم درمان کارگری، جای چانه‌زنی ندارد .

به گزارش کانون خبر ایران ، علی اکبری با اشاره به این که مصوبات مجلس در راستای مصلحت مردم و امور جاری است، اظهار داشت : در مورد موضوع سهم درمان کارگران نیز همین طور بود و نمایندگان تصمیم گرفتند سهم درمان مشمولان سازمان تامین اجتماعی را جدا کنند تا پولی که می پردازند، در مسیر درمان آنان بکار گرفته شود.

علی اکبری در ادامه گفت : این که برخی با تصمیم مجلس زاویه دارند و نظرات شخصی آن ها برخلاف تصمیم جمعی نمایندگان است، مهم نیست و قانون هرچه باشد باید به آن احترام گذاشت و لازم است تلاش کنیم تا بشکل بهینه ای اجرا شود.

عضو کمسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در واکنش به شبهات مطرح شده از سوی برخی افراد در خصوص نحوه هزینه کرد سهم درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی در سال ۹۷ تصریح کرد: به هرحال در شبکه های اجتماعی گاهی مطالبی مطرح می شود که غلط یا درست بودن آن مشخص نیست  و ایجاد شبهه می کند .

 

نماینده مردم شیراز ، اضافه کرد  : این که عده ای کارگران را تحریک می کنند و می گویند پول درمان آنان بجای درمان قرار است در مسیرهای دیگری استفاده شود، باید با ادله کافی مطرح شود. اگر هم ایرادی باشد، نمایندگان نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا اصلاحات لازم را انجام دهد و در عین حال سهم درمان کارگران باید با نظارت دقیق دستگاه های متولی در مسیر درمان آنان استفاده شود.

 

خبرنگار: فریبا اکبری


خبر بعدی :

بازارچه های صنایع دستی در جوار آثار تاریخی فارس راه اندازی شد

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *