مصدومان شب چهارشنبه آخر سال در فارس ۸۷ نفر بودند

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس با بیان اینکه این استان در شب چهارشنبه آخر سال، شب آرامتری نسبت به سایر استان های کشور داشت گفت: تعداد مصدومان این مراسم ۸۷ نفر بودند.

 

به گزارش کانون خبر ایران، محمدجواد مرادیان افزود: از تعداد ۸۷ مصدوم که به بیمارستان ها منتقل شده اند ۷۴ نفر مرد و ۱۳ نفر زن بودند.

وی ادامه داد: از این ۸۷ مصدوم ۵۸ نفر ترخیص شدند و ۲۰ نفر بستری هستند و بیشترین مراجعه به بیمارستان های رجایی، سوانح سوختگی، خلیلی، نمازی و چمران شیراز بوده است.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس گفت: سال گذشته تعداد مصدومان شب چهارشنبه آخر سال ۱۰۶ نفر بود که در سال جاری به ۸۷ نفر کاهش یافته است.

وی ادامه داد: از این ۳۲ مصدوم که توسط اورژانس به بیمارستان ها منتقل شدند، ۲۴ مصدوم مربوط به شهرستان شیراز و هشت مصدوم مربوط به دیگر شهرستان های استان بود که ۱۰ نفر از آنان به صورت سرپایی درمان و ۲۲ نفر بستری شدند.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس بیان کرد: بیشترین مصدومان شب چهارشنبه آخر سال مربوط به شهرستان های شیراز، مرودشت و داراب بود و اکثر مصدومیت ها با انفجار مواد آتش زا و مواد محترقه دست ساز بود.

 

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *