استفاده بیش از ۶۵ هزار نفر بازنشسته ازخدمات سفر شرکت خدمات مسافرتی پرشین گلف در ۹ ماه گذشته

 

مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی پرسین گلف ، از استفاده بیش از ۶۵ هزار نفر بازنشسته ازخدمات سفر شرکت خدمات مسافرتی پرشین گلف در ۹ ماه گذشته خبر داد .

به گزارش کانون خبر ایران ، بهبود خلیلی با بیان اینکه اینکه شرکت خدمات مسافرتی پرشین گلف از جمله شرکت های زیر مجموعه سازمان بازنشستگی کشوری است که با هدف خدمات رسانی به بازنشستگان عزیز تاسیس شده است ، اظهار داشت : در ۹ ماه نخست سالجاری مجموعا حدود ۸۰ هزار نفر از خدمات مسافرتی این شرکت استفاده کرده اند که ۶۵ هزار نفر از آنها بازنشستگان عزیز بوده اند .

او افزود : در سالجاری مشهد مقدس و بارگاه نورانی امام رضا (ع) مقصد بیش از ۵۰ درصد از مسافرین این شرکت است و پس از مشهد مقدس به ترتیب شهرهای شیراز ، قشم و کیش در صدر مقصدهای محبوب بازنشستگان استفاده کننده از خدمات این شرکت قرار دارند  .

وی اظهار امیدواری کرد : که تا پایان سالجاری بیش از ۱۰۰ هزار نفراز بازنشستگان کشور از خدمات سفر این شرکت بهرمند شوند.

خلیلی با اشاره به اینکه دولت برای هر فرد بازنشسته ۷۴۰ هزار تومان یارانه سفر درنظر گرفته است افزود : بازنشستگان کشوری می توانند با استفاده از خدمات سفر این شرکت از یارانه سفر خود بهرمند شوند .

مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی پرسین گلف اضافه کرد : این شرکت با یک شعبه در تهران و ۳۳ شعبه در سایر استانهای کشور و  65 هتل ایرانگردی و جهانگردی و بیش از یکصد هتل در سراسر کشور آماده ارائه خدمات سفر به هموطنان عزیز است .

خلیلی افزود : شرکت خدمات مسافرتی پرشین گلف در زمینه برگزاری تورهای ایرانگردی  و عتبات و فروش و رزرو بلیط هواپیما ، قطار و اتوبوس و نیز رزو هتل ارائه خدمت می نماید .

 

انتشار خبرها در جوامع مجازیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *